Угода користувача | БМЗ "Прогрес"
Понад 140 років досвіду
ISO 9001:2015
УкрСЕПРО ISO 9001

Сайт — інтернет — ресурс, розташований в мережі Інтернет. Під Сайтом в залежності від контексту розуміється також програмне забезпечення Сайту, його програмний код, дизайн (графічне оформлення) Сайту, будь—який розділ (підрозділ) Сайту, а також інформація, розміщена на Сайті Адміністрацією.

Адміністрація Сайту — компанія, якій належать всі права на Сайт, включаючи права на доменне ім'я сайту, і здійснює його адміністрування.

Користувач — особа, яка здійснює доступ до Сайту та / або використовує, і / або використовувало його для перегляду, і / або прочитання, і / або іншого використання Сайту в електронному або друкованому вигляді, а також досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

Умови використання Сайту

 1. Дана Угода є оферту умов щодо користування Сайтом, в особі Адміністрації Сайту і Користувачем, і регламентує умови надання Користувачеві інформації, розміщеної на Сайті.
 2. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту початку перегляду і / або прочитання, і / або іншого використання Сайту в електронному та друкованому вигляді. Перегляд і / або прочитання, і / або будь—яке інше використання Сайту Користувачем означає повне і беззастережне прийняття ним цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
 3. Ця Угода може бути змінена та / або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь—якого спеціального повідомлення. Ця Угода є відкритим і загальнодоступним документом.

Порядок використання Сайту і Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту

 1. Сайт носить інформаційний характер і дозволяє Користувачеві переглядати і / або завантажувати інформацію з Сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати, копіювати, відтворювати матеріали Сайту або будь—які його частини, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь—яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах без отримання письмового дозволу Адміністрації Сайту забороняється.
 2. Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь—яких гарантій, як явних, так і непрямих.
 3. Адміністрація Сайту не гарантує абсолютної і виняткової точності, надійності, повноти і своєчасності всієї представленої інформації. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь—який момент може стати застарілою. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що збережена на Сайті .
 4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.
 5. Адміністрація Сайту залишає за собою право в будь—який час без попереднього сповіщення вносити зміни в матеріали і послуги, надані на цьому Сайті.
 6. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Адміністрація Сайту не зобов'язується оновлювати їх.
 7. Адміністрація Сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь—які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.
 8. Рекламні зображення (банери), які можуть бути розміщені на Сайті, є рекламою третіх осіб і ніякого відношення до Сайту і Адміністрації Сайту не мають. Адміністрація не несе відповідальності за зміст банерів і інформаційних матеріалів третіх осіб.
 9. Деякі посилання на Сайті можуть вести до ресурсів, розташованим на серверах, що належать іншим організаціям. Ці посилання зроблені для зручності Користувача і не означають схвалення змісту інших інтернет—ресурсів з боку Адміністрації Сайту.

Персональна інформація Користувача

 1. Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь—якої особи, що став Користувачем Сайту.
 2. Враховуючи цю угоду, Користувач дає згоду на збір, використання і обробку певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації Сайту про захист персональних даних. Крім того, Користувач дає згоду, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з доступом Користувача в Особистий кабінет з метою надання (поліпшення) послуг.
 3. Адміністрація Сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї особистої інформації, яку Користувач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Користувачеві.
 4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підконтрольних Адміністрації Сайту, Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

Інші умови

Ця Угода регулюється відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню у відповідності до законодавства України.

Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах сайту, є власністю їх власників.

Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цієї Угоди будуть визнані недійсними або що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень Угоди.

Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Використання Сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України.

Користувач і Адміністрація Сайту намагатимуться вирішити всі виниклі між ними суперечки і розбіжності шляхом переговорів. У разі неможливості вирішити спори і розбіжності шляхом переговорів, вони підлягають розгляду у відповідному суду за місцем реєстрації Адміністрації Сайту.

Зміни в угоді

Адміністрація Сайту зберігає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни вступають в силу в момент їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

Зворотній зв'язок

Користувач має права звертатися до Адміністрації Сайту з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь—якої іншої інформації щодо цієї Угоди, скориставшись даною  Контактної формою